Çekiliş Koşulları

Agdsign.com olarak, Instagram hesabımız üzerinden yapacağımız tüm çekilişlerde geçerli olmak üzere, çekiliş kurallarımız aşağıda yer almaktadır.

– Çekilişe katılmak için “@agdsing.tr” AGd’sign Instagram hesabını takip ediyor olmak zorunludur.

– Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

– Çekilişler genel olarak HAFTALIK olarak düzenlenir. Agdsign.com haber vermeksizin burada belirtilen çekiliş sıklığını/tarihlerini değiştirme, çekilişlere ara verme ve çekilişleri sonlandırma hakkını gizli tutar.

– Çekilişe katılan hesapların @agdsign.tr hesabımız tarafından görüntülenebilir olması şarttır. Gizli profiller çekilişe katılamaz, katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekiliş hesapları çekilişlere katılamaz, tespit edildiğinde katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekiliş sonuçları çekiliş gönderisinde belirtilen tarihlerde bu sayfaya eklenerek duyurulacaktır. Talihlilerin bu sonuçları takip ederek Instagram üzerinden mesaj yoluyla bize ulaşmaları gerekmektedir. İletişim sonrası kazanılan ürünler tarafımızdan kargoya verilir.

– Kazanılan ve kargoya verilen ürünler için agdsign.com sitemizde yer alan Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İade Koşulları sayfalarında yer alan garanti ve güvence koşulları geçerlidir.

– Yukarıda belirtilen sayfalarda yer alan garanti ve güvence koşulları dışında, kazanılan ürünün kişisel beğeniye uymaması vb. keyfi gerekçeler ile çekiliş sonucunda kazanılan ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

– Agdsign.com Instagram üzerinde iki farklı türde çekiliş yapabilir. Çekiliş türü çekilişi duyuran Instagram postunun açıklama kısmında belirtilecektir. Çekiliş türlerine özel koşullar aşağıdadır.

Yoruma arkadaş etiketleme;

– Çekilişe katılanların yorum kısmında posta ait hashtag’leri de kullanmaları zorunludur.

– Çekilişe katılanlar yorum kısmında en az üç arkadaşını etiketlemelidir.

– Yorum kısmında etiketlenecek her farklı üç kişi yeni bir çekiliş hakkı kazandırır.

– Etiketlenen kişilerin çekiliş sonuçlanıp, kazananlar açıklanana ve kazanan talihlinin ürünü teslim edilene kadar çekiliş postunda yayınlanması zorunludur.

– Ürünleri teslim edilmeden çekiliş görseli altında yer alan arkadaş etiketlerini silen talihliler, tespit edildiğinde, kazansalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

Çekiliş görselini Repost yapmak;

– Çekilişe katılanların çekiliş görselini kendi hesaplarından repost yapmaları yeterlidir, farklı bir görsel paylaşımına gerek yoktur.

– Çekilişe katılanların @agdsign.tr Instagram hesabımızı etiketlemesi zorunludur.

– Çekilişe katılanların yorum kısmında posta ait hashtag’leri de kullanmaları zorunludur.

– Repost yapılan görsellerin çekiliş sonuçlanıp, kazananlar açıklanana ve kazanan talihlinin ürünü teslim edilene kadar katılımcının profilinde yayınlanması zorunludur.

– Ürünleri teslim edilmeden çekiliş görselini profilinden silen talihliler, tespit edildiğinde, kazansalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

Menü